logo

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

– Ücretsiz Sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Sohbet Chat Sitemiz vede –Sohbet Siteleri inden bahsetmek istiyorum Sohbet Odaları

Öncelikle hoşgeldiniz arkadaşlar Sohbet Siteleri Günümüz toplumunda insanlar hayat meşgalesinin çokluğundan dolayı çok fazla bir araya gelme imkanı bulamamaktadırlar. Bundan dolayıdır ki internet ortamında birbirlerinden uzakta dahi olsalar yine de iletişim kurabilmektedirler. Bu gerek yazılı, gerek işitsel ve gerek de görüntülü şekilde yapılmaktadır. Her ne şekilde ve durumda olursa olsun toplu olarak muhabbet edilen sohbet odaları nda geçerli belli başlı kurallar vardır. Bu kurallar yetkili veya yetkisiz farketmez tüm kullanıcılar için geçerlidir. Bir insanın yetkili olması onu ortamda bulunup yetkisiz olan insanlardan kesinlikle üstün kılmaz.

Sohbet

Zaten hiçbir insanın diğerine göre üstün olduğu söylenemez. Üstünlük edep, ahlak ve düzgün karakterle belli olur. Para, şan, şöhretle değil.
Sohbet chat yapan insanlar her ne olursa olsun saygılı ve seviyeli davranmak zorundadırlar. Toplum kuralları reel hayatta olduğu gibi sanal sohbet odalarında da geçerlidir. Bunlara uyan her kişi ortamdaki diğer kişiler tarafından da sevilir ve layığı olan saygıyı görür. Kişiler yazılarına göre itibar görür veya saygısız duruma düşerler. Sohbet odaları içindeki tavır ve davranışlar insanın üzerine iyi veya kötü bir etiket gibi oturur. Bundan dolayı da kendinizi sevdirip sevdirmemek yine sizin kendi elinizde ve inisiyatifinizdedir.

Sohbet Odaları

oyunlar oynayabilir, yarışabilir, sohbet edebilir, kanal radyosunu dinleyebilir ve istekte bulunabilirsiniz. Dost arkadaş ortamı oluşturarak kendinize denk olan kişilerle bir konu üzerinde fikir alışverişinde bulunabilir, pek çok farklı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.
Yurdumuzun her bir köşesinden gelen dostlarımızla her daim en güzel konuları konuşuruz. Bazen yemekleri, bazen adet ve gelenekleri konuşuruz. Bazen dini konulardan bahsederken sırası geldiğinde futbol yorumcusu oluruz. Her bir sohbet ayrı bir tattır bizim için. Bazen Chat odaları nda özel mesajlaşma ile kişiler başbaşa yazışabilirler ve hatta yakınlaşabilirler. Bu yakınlaşma yakın dostluk da olur, aşk da olur. Bazen dostlukla başlayıp aşka dönüştüğü olur. Sohbet Ortamı odalarımızda aşk sevgi ve muhabbetle dolu nice güzellikler sizi bulsun. Siz bize gelin ve bu tatlı duyguları hissedin en derincesine.
En güzel günlerde en tatlı muhabbetlerde hep beraber buluşmamız ümidi ile. Hoşça kalın. Allah’a emanet olun.-

Sohbet siteleri

Sohbet siteleri

Bir önceki yazımda « makalem var.
1.976 kez okundu yorum yok Sohbet
ETİKETLER :


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

ircd hosting