logo

Anadolu Chat Odaları

Anadolu Chat

Türkiye’de internet kullanımının çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmasıyla birlikte sohbet sitelerine giriş yapan ve bu sitelere kaydolan kullanıcılarının sayısının da ciddi bir şekilde arttığı görülüyor. Artık insanlar kısa sürede bir sohbet sitesine giriş yaparak istediği kişi ya da kişiler kafa yapısı uyuşması durumunda arkadaşlık edebiliyor. Bu tarz siteler arasında bulunan Anadolu chat de güvenilir yapısı, kalitesi hizmet anlayışıyla kullanıcılarına yeni arkadaşlıklar edinme fırsatı sunuyor. Site sayesinde Türkiye’nin her bölgesinden kullanıcılar arkadaş bulabiliyor. Mekân kavramını adeta ortadan kaldıran site tabiri caizse uzakların yakın olmasını sağlıyor. Ayrıca arkadaşlık etmeye başlayan fakat birbirlerini göremeyen kullanıcılar sitenin görüntülü sohbet hizmetinden yararlanarak görüntülü olarak da görüşebiliyorlar.

Samimi Dostluklar ve Arkadaşlıklar

Site sayesinde kullanıcıların yakın, samimi ve çıkarsız dostluklar kurması bekleniyor. Bu doğrultuda hizmet veren sitede çok sayıda kullanıcı bulunuyor. Kullanıcı sayısının fazla olmasına rağmen sitede herhangi bir donma, takılma bağlantı kesilmesi vb. gibi sorunlarda yaşanmıyor. Site üzerinden yakın arkadaşlıklar kurulmasını da aslında site yönetiminin sağladığını söylemek mümkün. Çünkü site üzerinden ahlaki kurallara riayet etmeden konuşan kullanıcılar kısa sürede sistemden uzaklaştırılıyor. Konuşma niyeti yerine kötü amacı olan kullanıcıların sistemden uzaklaştırılmasıyla kaliteli insanların siteyi aktif olarak kullanmaları sağlanıyor. Böylece kullanıcıların daha rahat daha samimi konuşmalarına ortam hazırlanıyor. Sonrasında da samimi dostluklar ve arkadaşlıklar belirli bir güvenin oluşması ile site üzerinden başlıyor.

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı

Site yönetimi kullanıcılarının hiçbir şekilde özel bilgilerini istemiyor. Bu durumda siteyi güvenli kılan bir unsur olsa da site üzerinde sohbet eden kullanıcıların yeni yeni arkadaşlık kurmaya başladığı kişilere hiçbir şekilde kişisel bilgilerini, telefon numaralarını vermeleri tavsiye edilmiyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılar hatalı sayıldığı için site yönetiminin duruma müdahale etme olasılığı bulunmuyor.

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
5.125 kez okundu yorum yok Sohbet
ETİKETLER :


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

ircd hosting