logo

Malatya Sohbet Odaları

Malatya Sohbet Odaları

– sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Malatya vede Malatya Sohbet Odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle hoşgeldiniz Malatya Yeni bir şehir makalemizle sizlerle birlikteyim canlar.
Malatya ilimiz Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan en oldukça büyük şehirlerden biridir.
Geçmişi M. Ö 6000’lere kadar dayanmaktadır. Bu şehrimiz oldukça önemli ticaret yolları üzerinde yer almıştır. Bulunduğu konum hasebiyle çok fazla sayıda savaşa şahitlik etmiştir. Şehirde devamlı surette iki devlet arasında kavgalar ve çekişmelere tanıklık edilmiştir.
Ticaret yollarını ele geçirmek isteyen devletler şehri ele geçirmek için savaşmıştırlar. Savaşlardan sonra şehir çok yıpratılmıştır. Daha sonraki zamanlarda ise korunmak amaçlı olarak şehir merkezi iki kez değişime uğramıştır.
Günümüzde Malatya şehri, ekonomik yönden en meşhur olan ürün meyvesi kayısıdan ve tekstil ürünlerden gelir elde eder. Şehirde yer alan kayısı ve tekstil fabrikaları birçok işçinin ekmek kapısı olmuş durumdadır. İki adet organize sanayi bölgesi vardır hatta üçüncü organize sanayi bölgesi için çalışmalar tamamlanmış durumdadır.Dünyada kayısı ihtiyacının %80’i Malatya ilimiz tarafından karşılanmaktadır. Dağlık bölgelerde küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık yapılır ancak şehrin ekonomisine katkısı oldukça azdır.

www.sohbetederiz.com bedava sohbet sitesine hoşgeldiniz evet arkadaşlar.

Malatya Sohbet

Sohbet etmenin hazzını en yoğun biçimde yaşadığımız sitemizde Türkiye’nin ve dünyanın farklı yöre ve bölgesinden gelen insanlarımızla sohbetimiz harika bir şekilde devam etmektedir. Sıkılan, bunalan gönüllere neşe veren Sohbet Chat Sitesi zde Malatya kayısısı kadar tatlı ve lezzetli sohbetler yapılmaktadır.
Farklı yörelerin yaşayış biçimleri, adet ve gelenekleri, yerel yemeklerinin konuşulduğu ortamımızda bir sürü değişik bilgi edinebilir, bunlar hakkında yapılan Chat Sohbet lere katılabilirsiniz.

Sohbet Odaları

Bedava ve seviyeli Sohbet sohbetin en tatlı hali olan ortamımızda kesintisiz sohbet etme ve sınırsız müzik dinleme şansını da elde etmiş olursunuz.
Şakalaşmalar, geyik muhabbetleri, derin mevzular, aşk, sevgi, dostluk ve arkadaşlık mevzularının en ince detaylarıyla konuşulduğu sunucumuzla sizlere en kaliteli Sohbet Odaları erişebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sitemize giriş yapmak.
Sunucumuzda admin veya operatör olarak görev almak isterseniz yetkili arkadaşlara müracaat etmeniz yeterli olacaktır.
Makalemiz biterken hoşgörünüm derin muhabbetle Sohbet Ortamı kesiştiği noktada buluştuğumuz sitemizde seviyeli sohbete sizleri de bekliyoruz. Huzur, sağlık ve neşe dolu günleriniz olsun. Her gününüz bir öncekinden muhteşem geçsin. Allah’a emanet olun canlar…

Malatya Sohbet Odaları

Malatya Sohbet Odaları

Bir önceki yazımda « makalem var.


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

ircd hosting