Denizli Sohbet Odası

Yeni arkadaşlıklar kurmak Denizli sohbet odası ile artık çok kolay. Can sıkıntınızı internet üzerinde chat sayesinde sohbet ederek giderebilirsiniz. Tüm Denizliler ve diğer şehirde yaşayan kişiler bu sistemi ücretsiz ve kayıt olmadan kullanabilir. Şuana kadar yapılan diğer sohbet sitelerinden daha kaliteli ve daha fazla kullanıcıya sahip olan sistem günden güne büyümeye devam etmektedir. Ayrıca sistemi cep telefonu üzerinden mobil tema sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Ege’nin en büyük 2. şehri olan Denizli’de 500 bin kişilik nüfusun yaklaşık 120 bini bu sistem sayesinde birbiriyle sohbet ederek tanışmaktadır.

Denizli Sohbet Odası Kuralları

Sohbet sırasında din, dil, ırk ve siyaset tartışması yaparken ölçüyü kaçırmayın. Karşınızdakinin kalbini kırmadan, rencide etmeden ve öfkelenmeden sohbet ediniz. Kadınlara karşı daha duyarlı olarak onlara cinsel olarak saldırmayın ve taciz etmeyin. Sohbet sırasında küfür ve hakaret ederken aşıra kaçmayın. Tehdit edici sözlerden ve tehdit etmekten uzak durun. Sohbet ettiğiniz kişilerden para vs. gibi özel isteklerde bulunmayın. Bu sistem sadece sanal olarak sohbet edilmesi için yapılmıştır.

Denizli Sohbet Odası Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sistem tamamen ücretsizdir ve kayıt, üyelik vs. istememektedir. Sohbet sırasında sizden ücret talep edenleri şikayet edebilir veya engelleyebilirsiniz. Sohbet ettiğiniz kişiyle ileriye dönük hayaller kurmayın, ettiğiniz sohbet sanalda kalsın. Tanımadığınız kişilerle gerçek hayatta bağlantı kurarak görüşmeyin. Sizden isim, soy isim, ev adresi, cep telefonu numarası, iş adresi vs. gibi özel bilgiler isteyen kişilere bu bilgileri vermeyin. Sizden fotoğraf göndermenizi isteyen kişilere fotoğraf gönderimi yapmayınız. Fotoğraf kötü amaçla kullanılabilir. Sistem sanal ortamda konuşulanları kayıt altına alarak gizli tutmaktadır. Özellikle kadın kullanıcıların sohbet ederken dikkatli olması gereklidir. Sohbetler gizlilik altında sürmelidir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chat

Sohbet bizim mekan sohbet gabile