BURÇLARIN AŞKTAKİ UYUMU

Koç:En ideal eş terazi burcudur.Terazi ile mükemmel bir çift olur.Ayrıca yaylar da koçlar için eşsiz bir partnerdir.Başak,balık ve oğlakla ise birliktelik kesinlikle sıkıntı olacaktır.

Boğa:Boğa için en uygun sevgili adayı terazidir.En uygun partner ise oğlak,terazi ve aslan burcundan biri olacaktır.Aşk konusunda boğalar;ikizler,yay ve kova ile asla anlaşamazlar.

İkizler:İkizleri en çok mutlu eden burç kesinlikle yaydır.Kendi burcuyla da uyumlu olmasının yanı sıra yay ve kovayla muhteşem uyumlu bir beraberlik yaşar.Balık,oğlak,akrep,boğa ve başak ise ilişki konusunda ikizlerin uzak durması gereken burçlar.

Yengeç:Balık ve akrep sizi oldukça mutlu edecektir.

Aslan:En mükemmel birlikteliği ikizler koç ve boğa ile yaşayan aslan burçları başak,oğlak,aslan ve balığı mutlu edemez.

Başak:Başak burcunun en uyumlu olduğu burç kova ve terazidir.Aslan,yay ve balıkla duygusal yönden uyum sağlayamaz.Yengeç ve başakla güzel aşklar yaşayabilir.

Terazi:Terazinin halinden ancak kova anlar.Sevgisiz yaşayamayan teraziler için en ideal partner gene terazilerdir.Kova,aslan,akrep ve boğayla iyi anlaşan teraziler;başak ve balık için bir kara listedir.

Akrep:Duygu dünyalarını çok zor açan akrepler terazi,aslan ve balıkla çok uyumlu beraberlik yaşarken,koç kova ve yaydan aşk konusunda uzak durmalıdir.

Yay:Yay için en uygun partner kovadır.Koç,ikizler ve kovayla oldukça uyumlu olan yaylar için ideal eş adayı terazilerdir.

Oğlak:Geçinilmesi oldukça zor olan oğlak burçları için en doğru ilişki başak,terazi ve balıkla olandır.İkizlerden ise mutlaka uzak durmalıdır.

Kova:En ideal eş terazidir.Fazla kimseyle anlaşamayan kova burçları için akrep oğlak ve balık asla uygun değildir.

Balık:Duygusal balıklar burçların içinde ene hayalperest olanıdır.Bu nedenle koç,kova,ikizler ve aslanla kurulan ilişkiler asla yararlı olmayacaktır.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chat

Sohbet bizim mekan sohbet gabile