Gözaltına alınan falcıdan garip tepki!!

Adana Emniyet`inin son günlerde falcılara yönelik yaptığı operasyonlarda göz altına alınan fiziksel engelli falcı kadın kendisi görünteleyen basın mensuplarına “Terbiyenizi takının” şeklinde ilginç tepki gösterdi..


Adana’da ‘tarot’ ve ‘kahve falı’ bakıldığı iddiasıyla kafeteryalara düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 1’i engelli 3 kadın, adliyeye sevk edilirken engelli kadın kendisine soru soran gazetecilere, “Sizin çocuklarınız kardeşleriniz yok mu? Terbiyenizi takının” diye tepki gösterdi.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, şikayet üzerine Seyhan’a bağlı Reşatbey ve Cemalpaşa mahalleri ile Çukurova’ya bağlı Kurttepe Mahallesi’ndeki toplam 4 işletmede eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda fal baktığı ileri sürülen 3 kadın ve 1 erkek şahıs ile 3 iş yeri sahibi toplam 7 kişi gözaltına alındı.

Fal baktığı belirlenen 3’ü kadın 4 kişi de emniyetteki sorgularının tamamlanmasının ardından önce Adli Tıp Birimi’nde sağlık kontrolünden geçirildi, ardından da adliyeye sevk edildi. Zanlılar arasında yer alan ve koltuk değnekleriyle yürüyebilen bir falcı kadın da kendisini görüntüleyen gazetecilere; “Terbiyenizi takının. Sizin çocuğunuz, kardeşiniz yok mu?” diye tepki gösterdi.

Adana İHA

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chat

Sohbet bizim mekan sohbet gabile