Deniz Akkaya: Takı taktım kadınlığımı hatırladım

Adana’da bir güzellik merkezinin açılışına katılan ünlü manken Deniz Akkaya, güzelliği ve sempatik tavırları kadar, takılarıyla da dikkat çekti. Söz konusu takılarını, özel bir tasarım aksesuar firmasının hazırladığını anlatan Akkaya, “Ekrana çok sade çıktığım için arkadaşlarım takı takmam konusunda çok ısrar etti. Hem onları kırmamak, hem de kadınlığımı hatırlamak için takı taktım. Parmağımdaki yüzüklerle de ‘Bayan Barış Manço’ oldum” dedi.


SONER KAN – ADANA

Adana’da bir güzellik merkezinin açılışına katılan Deniz Akkaya, takılarıyla ilgi topladı. Televizyon ekranlarına çok sade çıktığı için arkadaşlarının kendisini eleştirdiğini ve takı takması konusunda ısrarcı olduğunu anlatan Akkaya, “Hem arkadaşlarımı kırmamak, hem de kadınlığımı hatırlamak için takı taktım. Parmağımdaki yüzüklerle de ‘Bayan Barış Manço’ oldum” dedi. Güzel manken, açılışta ayrıca ‘Çello’ ile gazetecilere poz verip; “Bir müzik aletini profesyonelce çalmayı çok isterdim” yorumunu yaptı.

21 BİN LİRALIK YATAKTA POZ

Güzellik merkezinin açılışında Adanalı kadınlarla buluşarak, onlarla güzel ve göz alıcı olmanın sırlarını paylaşan Deniz Akkaya, açılış kurdelesini kestiği merkezdeki son teknoloji ürünleri de yakından ilgilendi; ellerine solaryum ve kalıcı oje, yüzüne de cilt bakımı yaptırdı. ‘Apua terapi’ uygulaması fırsatı sunan ve su yatağıyla vücudu rahatlatan 21 bin TL’lik cihazı da test eden Akkaya, güzelliği ve sempatik tavırları kadar takılarıyla da dikkat çekti.

‘BAYAN BARIŞ MANÇO’ OLDUM

Takılarını özel bir tasarım aksesuar firmasının hazırladığı bilgisini gazetecilerle paylaşan Deniz Akkaya, “Televizyon ekranlarına çok sade çıktığım için arkadaşlarım beni eleştirdi ve takı takmam konusunda çok ısrarcı oldu. Ben de hem onları kırmamak, hem de kadınlığımı hatırlamak için takı taktım. Parmağımdaki yüzüklerle de ‘Bayan Barış Manço’ oldum” ifadesini kullandı.

BİR MÜZİK ALETİ ÇALMAK İSTERDİM

Açılışta ayrıca ‘Çello’ ile de gazetecilere poz veren güzel manken, müziğe karşı çok büyük bir ilgisinin olduğunu dile getirdi ve ardından da; “Bir müzik aletini profesyonelce çalmayı çok isterdim” diyerek, hayalini dile getirdi. Etkinliğe katılan kadınlara güzellik sırları da veren Akkaya, haftada 5 gün 45 dakikalık yürüyüş önerisinde bulundu. Akkaya, “Hamur işlerini unutun, ekmek yemeyin, spor için mutlaka zaman ayırın hızlı kilo vermek için ölüm diyetlerine de sakın girmeyin” dedi.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chat

Sohbet bizim mekan sohbet gabile