Deli Gönül beklenen 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Bir çok dizinin sezon finallerine girmesi ile beraber, Yaz Sezonu için yeni diziler ilgi çekmeye başladı FOX TV’nin yeni dizisi Deli Gönül dün akşam ilk bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış’ın başrolünde yer aldığı dizi hikayesi ile şimdiden fenomen olma yolunda. Deli Gönül 2. bölüm fragmanı da dizinin ardından izleyici ile buluştu.


Oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Tuvana Türkay, Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan, İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, Nilgün Karababa, Barış Yalçın ve Tarık Özenbaş gibi isimlerin yer aldığı ‘Deli Gönül’, ilk bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Şimdiden dikkatleri üzerine çeken Deli Gönül dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Yaz sezonunun merakla beklenen iddialı dizisi ‘Deli Gönül’ oyuncuları dizi ile ilgili duygularını paylaştı.

Dizide ‘Mehmet Kadir’ isminde bir edebiyat öğretmenini canlandıran Murat Ünalmış, bir dizinin olmazsa olmazının ekip olabilmek ve sette uyumla çalışabilmek olduğunu belirterek “Ne mutlu ki sete çıktığımız ilk günden beri ekip olarak çok güzel bir uyum yakaladık. Çok inandığım bir projenin içinde olduğum için ve böyle güzel bir ekip ile çalıştığım için çok mutluyum. ‘Mehmet Kadir’ öğretmen beni çok heyecanlandırdı. Onun Hatay’dan İstanbul’a uzanan macerası, öğrencileri ile olan ilişkisi, hayata bakışı ve tabii ki aşkı izleyicilerin yüreğine dokunacak” diyerek sözlerine devam etti.

Müzik öğretmeni ‘Fatmanur’ karakteriyle ekranda yer alacak Tuvana Türkay, “Her şeyiyle beni çok heyecanlandıran bir işin içindeyim. Karakterler abartısız, samimi ve içimizden… İzleyiciyi çok ters köşe bir hikaye bekliyor ve çok güzel bir doku izleyecekler. Ben de ilk defa içinde bulunduğum bir projede Hatay’ı izleyeceğim. Emeklerimizi görmek için çok heyecanlıyım.” diyerek duygularını ifade etti.

Deli Gönül’e İstanbul çekimlerinde dahil olan ve Türkan karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Çiğdem Batur, “Türkan, kendi içinde çok haklı bir karakter aslında. Ama hepimiz biliyoruz ki, herkesin kendini haklı görerek yaptığı her şey herkes için iyi olmayabiliyor. Türkan’ın yaşadığı haksız durumlar onda çok ciddi değişimlere sebep olacak zaman içerisinde. Bir oyuncu olarak beni asıl etkileyen de buydu aslında. Çünkü gördüğümüzün dışına çıkacak, seyirciyi ters köşeye yatıracak bir karakter.” diyerek duygularını dile getirdi.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chat

Sohbet bizim mekan sohbet gabile