sohbet sohbet siteleri chat siteleri

Her gün damarıma basanın bir gün kuyruğuna basar kaçarım!!

Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , ,
Okunma Sayısı : 165 kez okunmuş.

Damarına basmak sözü beni her zaman çok korkutur.Nasıl bir şeydir ki damarına basmak,nasıl bir düzendir,nasıl bir duygudur ? Kim kime damarına basma hakkı verir, kimin kontrolündedir damarımıza basılış ? Kimler damarımızın üstüne üstüne basarlar ?Tabiki bazı kişiler.
Bazı kişiler tanımı da beni çok korkutur. Bazı kişiler belirsizdir,bazı kişiler herkestir bazen de çok kişi. Bazı kişiler aslında tektir ler eki gereksizdir. Bazı kişiler akıllarda çok yer ederler. Bazı kişiler doyumsuzdur,bazı kişiler ego manyağıdır,bazı kişiler kontrol hastası,bazı kişiler vurdumduymazdır.Bazılarıysa sadece çok sevimli gözükür.Bazı kişiler aslında sadece bazıdır işte. O kadar tanımsız olurlar hayatınız için.
Alın size buz dağı,alın size rüzgar.Alın size yıkım.Artık geri dönüşü yoktur. Bazıları sadece bazıları olmaya mahkumdur.
Fırtına öncesi sessizliği bilirmisiniz?
Fırtına öncsi sessizlik zordur.Bu sessizlik bir zorluk yaratmaz ama fırtına o kalay durulamayan fırtına bir düşünsenize sessiz olmaya çalışır.Fırtınadan herkes değil sadece bazı insanlar korkar.Yoksa aslında fırtına tehliesizdir.Ama yalana kine çıkara dayanan insanları yıkıp geçer.Bakmayın siz çok güler yüzlüdür.Fırtına kimi zaman sahte davranır kimi zaman konuşmak zorunda kalır buna mecburdur.Çünkü bazı insanlar onu buna mecbur bırakmışlardır.Esas fırtına her zaman sessizlik öncesi çıkar.İşte en tehlikelisi budur.

Eski bir şarkı var ;
Yağmurlar kadar yakın içimde fırtına,
Bu dalgasız deniz durgun,aldatır inanma.
Hakikatende öyle….

Yorum Yazın